ID: 36560
Lot lotje antieke zilveren sieraden ringen oa zeeuwse knop
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
Lot antieke zilveren ringen. Hieronder voldoende informatie en foto's. Zodat u weet wat u koopt.
Antieke zilveren heren ring zegelring.
Gemerkt met div tekens.
Smalle ring.
Ca 17 a 17,5 ringmaat.
Lotje zilveren zeeuwse knop knoop ringen.
Beiden gemerkt zilver.
Oude zilveren dames ring met smaragd achtige groene steen.
Kristal of glas of strass.
De ring is gemerkt en in goede staat.
Smalle ringmaat ca 15.
Ophalen of verzendkosten koper.
Gemerkt met div tekens.
Smalle ring.
Ca 17 a 17,5 ringmaat.
Beiden gemerkt zilver.
Kristal of glas of strass.
Smalle ringmaat ca 15.