Panasonic HC-W850 nu vanaf € 0,01 via Biedveilingen.nl
€0,01
Beschreibung
Op Biedveilingen.nl win je snel en eenvoudig de nieuwste PanasonicHC-W850, met waanzinnige korting. De PanasonicHC-W850 winnen en tot wel 95% besparen op de winkelwaarde ? Dat doe je opBiedveilingen.nl
Biedveilingen.nl:de gaafste producten met waanzinnige kortingen !
Nieuwsgierig?Kijk dan snel op www.biedveilingen.nl. Als jeje nu inschrijft ontvang je bovendien nog eens 5 gratis biedcredits !
Panasonic HC-W850
Met de Panasonic HC-W850 TwinCamera film je beide kanten van het verhaal. Doordat de camcorder is uitgerustmet twee camera's kun je niet alleen iemand anders filmen, zoals je kind, maarfilm je ook direct je eigen reactie wanneer je weer iets prachtigs meemaakt! Offilm vooruit en opzij bij een touristische route. het kan allemaal.Daarnaastbeschikt de camcorder over een BSI sensor, 60x digitale zoom, 20x optischezoom, optische beeldstabilisatie, real time broadcasting en wifi en NFC. Jemaakt video's in full HD kwaliteit met 50fps of in slow-motion met 120fps.
Kenmerken
- 50x intelligente zoom en beeldstabilisatie
- Snelle beeldprocessor en een hoge kwaliteit BSIsensor
- Film in fullHD met 50fps of film in slowmotion
- Uitstekende audio dankzij 5.1 Wind Shield ZoomMicrofoon
- Bedien de videocamera op afstand via wifi
- Te gebruiken als babycamera
Wifi en NFC
Door middel van wifi en NFC kun je je smartphone,tablet of ander mobiel apparaat dat de Panasonic Imaging app ondersteunt op deHC-W850 aansluiten. Op deze manier kun je je opnames delen via social media oflive streamen over het internet. Met NFC maak je door een simpele aanraking metje smartphone verbinding met de camcorder. Controleer op afstand de audio vaneen opname, zoom in- en uit en bedien andere functies terwijl het beeld livewordt weergegeven.
Babymonitor
Met de babymonitor functie kun je op afstand eenbaby in de gaten houden. Verbind de camera via je smartphone met hetthuisnetwerk en je kunt tegen je baby praten! Bovendien krijg je automatischeen melding op je smartphone op het moment dat je baby huilt of er een andergeluid in de kamer wordt gedetecteerd.