Veilingen voor kunst, curiosa, goud, zilver, militaria, etc
Omschrijving
Veilingen voor Kunst en Curiosa - eerstvolgende op 13 en 14 januari 2017 - www.mpoauctions.com
MPO/Heritage Auctions Europe in IJsselstein organiseert regelmatig een Kunst- en Curiosaveiling. Honderden liefhebbers vinden dan hun weg naar de veilingzaal om dat leuke stuk te bemachtigen of om gewoon de sfeer eens te proeven van een openbare veiling. Tevens bieden honderden belangstellenden live mee via Internet, lekker vanuit thuis of waar dan ook ter wereld. We vinden op onze veilingen een keur aan verzamelobjecten, van klein zilverwerk en sieraden tot oude boeken, glaswerk, militaria, schilderijen, etc.
Wellicht heeft ook u iets aan te bieden op onze succesvolle veilingen. Daarvoor kunt u ELKE DONDERDAG tussen 10.00 en 16.00 bij ons in IJsselstein terecht (Energieweg 7). U krijgt dan eerst een gratis, deskundige en vrijblijvende taxatie van onze experts.
Wat komt er op onze veilingen zoal onder de hamer?
Gouden sieraden en voorwerpen
Gouden horloges
E
delstenen
Zilveren sieraden
Zilveren voorwerpen
Zilveren miniaturen
Tasbeugels en beursjes
Diverse sieraden
Diverse horloges
Etsen / Gravures / Schilderijen
Iconen
Muziekinstrumenten en diversen
Oude aktes, placcaten etc.
Oude boeken, bijbels en kerkboeken
Boeken / Documenten / Prenten
Militaria en diversen
Koningshuis
Swarovski
Glaswerk
Wijnen
Gewichten en weegschaaltjes
Tin, koper, brons en divers
Verzilverde- en vergulde voorwerpen
Ethnografie
Beeldjes en poppen
Ansichtkaarten, foto's en divers
Munten, penningen en divers
Postzegels en benodigdheden
Speelgoed en spellen
Speldjes
Strips en diversen
Telefoonkaarten, sigarenbandjes en divers
Fotocamera's, projectoren en toebehoren
Modelbouw
Porselein, aardewerk en divers
Bustes en beelden
Klokken en divers
Curiosa
Oude aandelen
We hopen u te mogen begroeten in IJsselstein voor een taxatie of als bieder!
MPO, Energieweg 7, 3401 MD, IJsselstein (UT)
Inlichtingen:030-6063944 / www.mpo.nl / www.mpoauctions.com